ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ
Η Σχολή Ποδοσφαίρου Ολυμπιακού Γλυφάδας και η Ακαδημία ΑΟ Αστέρας Γλυφάδας χρησιμοποιεί ως έδρα το Α’ Δημοτικό Στάδιο Ποδοσφαίρου στη Γλυφάδα. Τα 2 πρόσφατα ανακαινισμένα γήπεδα ποδοσφαίρου διαθέτουν συνθετικό χλοοτάπητα. Στα νέα γήπεδα ποδοσφαίρου αθλούνται καθημερινά εκατοντάδες παιδιά και εξυπηρετούνται αθλητικοί σύλλογοι της ευρύτερης περιοχής.
Διεύθυνση : 1ο Δημοτικό Στάδιο Γλυφάδας, Αλ. Παναγούλη (πλησίον γκολφ – στάση Ναυσικά), Γλυφάδα 166 75.
Τα γραφεία του συλλόγου βρίσκονται εντός του Αθλητικού Κέντρου, περιμετρικά του αγωνιστικού χώρου και αποτελούν βασικό σημείο πρόσβασης στην εγκατάσταση.
![neo-gipedo-glyfada-03](https://www.olympiacosglyfadas.gr/wp-content/uploads/2022/05/neo-gipedo-glyfada-03-300x200.jpg)